Обяви 0 За нас Контакти
Дава под Наем 2-СТАЕН
град Варна, к.к. Св.Св. Константин и Елена
1 000 €
1 955.83 лв.

(14.29 €, 27.95 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 18:00 на 28 април, 2026 год.
Обявата е посетена 91 пъти.
Площ:
70 m2
Етаж:
2-ри от 6
Газ:
НЕ
ТEЦ:
НЕ

Описание на имота:

LUXIMMO FINEST ESTATES: www.luximmo.bg
Представяме двустаен апартамент в елитен затворен комплекс, в к.к. Св. Св. Константин и Елена. Отлична локация с удобен достъп до плажа, само на 5 минути пешеходно разстояние.

Сградата е въведена в експалоатация (с Акт 16) и разполага с външен басейн, 24-часова охрана и всички удобства за една приятна почивка през летния сезон или за целогодишно обитаване.

В комплекса има изградени:
СПА център с сауна и парна баня;
фитнес;
външен басейн с гореща минерална вода;
детска площадка;
барбекю зона с лятна кухня;
външно джакузи с гореща минерална вода, коeто работи целогодишно;

Жилището с обща площ от 70 кв.м е разположено на 2-ри етаж от 6.

Разпределение:
дневна с кухненски бокс и просторна тераса;
спалня;
коридор;
баня с тоалетна.

Апартаментът е нов, напълно обзаведен и оборудван с всичко необходимо за комфортно живеене. Подходящ за сезонен или целогодишен наем.

Сградата е изградена с висококачествени иновативни материали и осигурява високо ниво и качество на живот:
дограма с алуминиеви профили с термомост, стъклопакети с тройно стъкло;
добра външна топлоизолация и минерална мазилка с декоративни елементи;
парапети на терасите с триплексови стъкла за по-добра панорамна гледка;
хидравличен асансьор с автоматични врати .

Таваните на всички етажи в сградата са с височина 3 метра. Общите части са стилно завършени с гранитна облицовка на подове и стълбища.

Има изградени подземни паркоместа за всеки апартамент в комплекса, но собственика няма закупено такова. Той разполага с подземно паркомясто в съседен комплекс, което е ключено в указаната цена за наем. Има възможност и за паркиране на улицата до сградите.